Neslimo !!!
Populārākie produkti:
Kyäni Nitro Xtreme™

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !
Kyäni Nitro Xtreme™ ir šķidrs uztura bagātinātājs, kas satur vitamīnus, minerālus un Noni auga (Morinda citrifolia) sulu.

Izstrādāts kā enerģijas avots aktīvam dzīves veidam, šis preparāts satur Noni, magniju, tiamīnu, niacīnu, cinku, CoQ10, kā arī ingvera, amlas augļu un kajenas piparu ekstraktus. Ideāli piemērots ne tikai sportistiem, bet jebkuram aktīvam cilvēkam.

Kyäni Nitro Xtreme™ piesātināto tumšo krāsu papildina bagātīga garša. Tiem, kam ir ļoti jūtīgi garšas receptori, rekomendējam 20 pilienus atšķaidīt glāzē ūdens.

Kyäni Nitro Xtreme™ flakonos pa 56 ml ar pipeti, ideāli ir piemēroti laulātiem pāriem un ģimenēm.

Rekomendējam ieņemt pa 1ml Kyäni Nitro Xtreme™ (20 pilieni) trīs reizes dienā.
Pirmkārt: ieņemiet Kyäni Nitro Xtreme™ uzreiz pēc atmodas līdz citas barības ēšanas, lai paaugstinātu tās uzsūkšanos.

Otrkārt:
lietojiet 1ml Kyäni Nitro Xtreme™ dienas laikā, kad jutiet, ka jūsu enerģija izsīkst. Tas piešķirs jums papildus spēkus.

Treškārt:
dienas beigās lietojiet 1ml Kyäni Nitro Xtreme™ vakariņu laikā, pirms citu uztura bagātinātāju lietošanas.

Tikai pieaugušajiem:
daudzi laulātie pāri apgalvo, ka Kyäni Nitro Xtreme™ lietošana pirms miega palīdz paaugstināt arī citu aktivitāti guļamistabā.

Pamēģiniet Kyäni
Nitro Xtreme™ paši, un sajutīsiet tā iedarbību!

Sastāvs:

Glicerīns (mitrinātājs), destilētais ūdens, fruktoze, Noni (Morinda citrifolia) sula, magnija hlorīda heksahidrāts, karameļu krāsviela (krāsojošā viela), citronskābe (skābinātājs), piparmētra (aromatizators), vitamīnu maisījums (tiamīns, ниацин), cinka sulfāta monohidrāts, mikroinkapsulētais CoQ10 (CoQ10 un inkapsulētais aģents gummiarabicus), QuickSorb® (ingvera sakņu, amlas augļu un kajenas pipara ekstraktu maisījums), hroma hlorīda heksahidrāts.

Meklējumam informācijai Internetā par zinātniskiem pētījumiem, kas ir veltīti Noni (Morinda citrifolia) sulai, uzklikškiniet šeit .

Atceraties, ka diētiskie uztura bagātinātāji ir barības produkti, kas ir speciāli izveidoti jūsu diētas bagātināšanai. Tās nav farmaceitiski medikamenti. Kompānija Kyäni nevar dot medicīniskas rekomendācijas par saviem produktiem.
Ražotāja cena (pudelīte ar pipeti 56 ml - mēneša kursam) = 83 eiro


Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.

Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, menopauze, menopause, klimakss, klimaktērijs, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem
eXTReMe Tracker
on-line.lv
Besucherzahler ukrain women
счетчик посещений
Designed by Alex