Neslimo !!!
Populārākie produkti:
Kyäni Sunset - kapsulas ar E vitamīnu un zivju eļļu (Omega-3)

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !
Kyäni Sunset ir brīnišķīga tokotrienolu (Е vitamīna īpaši aktīva forma) un taukskābju omega-3 kombinācija. Tāda unikāla kombinācija ir tikai Kyäni Sunset zeltainās kapsulās. Tokotrienolus iegūst no krūmauga Annato sēklām, kurš aug Centrālās un Dienvidu Amerikas tropiskajos mežos. Annato ir pats tīrākais tokotrienolu avots no atrastiem uz zemeslodes. Kyäni izmanto īpaši progresīvo, un tieši tādēļ šis produkts ir labākais tokotrienolu avots tirgū.

Tokotrienolu pētījumi rāda, ka tie:

• Samazina holesterīnu
• Palīdz cīnīties ar nogulsnējumiem uz asinsvadu sieniņām
• Uzlabo šūnu veselību
• Ir spēcīgs antioksidants (http://ods.od.nih.gov/factsheets/VitaminE-HealthProfessional/)

Uz doto brīdi pasaulē nav cita līdzīga produkta. Pētījumi parādīja, ka tokotrienolu iedarbība ir efektīvāka kopā ar sarkanā laša eļļu, kas dzīvo savvaļā Aļaskā, jo tajā vēl ir daudz astaksantīna. Tas ļauj gūt lielāku efektu no Omega3 taukskābju izmantošanas. Galvenais preparātā Sunset - tokotrienoli un to apbrīnojamā atveseļošanas darbība. Sunset bundžā - 90 kapsulas. Tās lieto pa trim kapsulām dienā vakara ēdienreižu laikā.

Ražotāja cena (90 kapsulas - mēneša kursam) = 48 eiro

Iegādāties šeit>>>


Nav farmakoloģisks medikaments!
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.

Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, menopauze, menopause, klimakss, klimaktērijs, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem
eXTReMe Tracker
on-line.lv
Besucherzahler ukrain women
счетчик посещений
Designed by Alex