Neslimo !!!
Populārākie produkti:
FALOSIL - intīms krēms vīriešiem, paredzēts ārējo dzimumorgānu aprūpei, dzimumdziņas paaugstinājumam un fiziska un psiholoģiska komforta radīšanai.
SiMSi - kosmētikas virziens ar silīciju (ar ļoti efektīgu kosmoceitisku* līdzekļu iedarbību). Šī virziena atšķirīga iezīme ir dabiski kosmētiski līdzekļi uz silīcijorganisko ēteru biogēnu savienojumu bāzes.

* kosmoceitika – ārstnieciskas kosmētikas novirziens, kur preparātu sastāvā ir koncentrēti dabiskie līdzekļi uz mūsdienu nanotehnoloģijas bāzes, bet tie nav farmakoloģiski līdzekļi (nav reģistrēti kā medikamenti, kaut bieži to iedarbība ir spilgti dziednieciska.

Akadēmiķis Voronkovs 1975.gadā pirmais un vienīgais pasaulē ķīmiķis, sintezēja organiska silīcija formulu, pēc viņa to atkārtot vairāk neviens nevar arī līdz šodienai! Šis atklājums kļuva par zinātnisku pārrāvumu, kurš pilnībā pārskatīja iedarbību uz organisma ar dažādiem preparātiem.

Ir atklāts pozitīvs silīcija iespaids uz olbaltuma biosintēzi. Bez tam, silīcijs kavē taukvielu uzkrāšanos uz asinsvadu sieniņām, normalizē to caurlaidību un nodrošina to elastību. Asinsvadu elastība tieši proporcionāli ir atkarīga no silīcija satura tajos.

Pateicoties silīcija komponentiem, dabiskām un augu ēteriskām eļļām, vitamīniem, Sibīrijas taigas zāļu ekstraktiem -  afrodiziakiem, kuri ir krēma sastāvā, pastiprinās dzimumdziedzeru funkcijas, aktivizējas asinsrite,  kas uzlabo vīrieša dzimumlocekļa kavernozo ķermeņu struktūru. 
Asinsavadu sieniņas kavernozajos ķermeņos kļūst elastīgas un tvirtas, kas ļauj ietilpināt lielāku asins daudzumu pie erekcijas un pastiprināt to.

Iedarbība:

  • nostiprina kavernozo ķermeņu asinsvadus, kas ir vīriešu veselības profilakse
  • paaugstina potenci
  • stimulē un pastiprina erekciju
  • palielina dzimumakta ilgumu
  • izrāda spēcīgu dezodorējošu iedarbību
  • sekmē brūču, plaisu un mikrotraumu sadzīšanu
  • samazina trihomonozes, hlamidiozes, citomegalovīrusa inficēšanas  risku
  • nodrošina komfortablumu izmantojot prezervatīvu

FALOSIL sastāvā ir ēteriskas baltegles un lavandas eļļas, silatrāna biokomplekss ar vara sāļiem, kamparu, pipara un bergenijas ekstraktiem, olīvu un sandala eļļa.

Pielietojums: pielietojot pirms dzimumakta samazina dzimumlocekļa nervu jūtību, tādējādi palielinot dzimumakta ilgumu. Sanest krēmu uz tīrām delnām un tīru dzimumlocekli, un ar mīkstām kustībām masēt intīmo orgānu.

Uzmanību!!! Ilgstoši ikdienas profilaktisks pielietojums ar masāžu (3-5 min., palielina dzimumlocekļa diametru un garumu ( pateicoties orgāna spējai ietilpināt lielāku asins daudzumu pie erekcijas!).

Ikdienas pielietojumu var uzsākt pēc 2-3 mēnešu kursa pa 3-4 reizēm nedēļā, kad asinsvadu elastība ir atjaunojusies un nostiprinājusies. Ļoti svarīga ir profilaktiska peņa masāža ar FALOSIL 3-4 reizes nedēļā neatkarīgi no dzimumakta. Tas pakāpeniski nostiprina un renovē  kavernozo ķermeņu asinsvadu elastību un stingrumu, pazemina nervu galu jūtību, palielinot erekcijas laiku.
 
Nav farmakoloģisks medikaments!
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.

Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, menopauze, menopause, klimakss, klimaktērijs, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem
eXTReMe Tracker
on-line.lv
Besucherzahler ukrain women
счетчик посещений
Designed by Alex