Neslimo !!!
Kyäni™ Veselības Trijstūris - ekstra klases uztura bagātinātāji tiem, kas vēlas patiesi uzlabot savu veselības stāvokli un pašsajūtu.
Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !uzklikšķiniet uz ekrāna vai uz palaišanas pogas
Kompānijas Kyäni vēsture aizsākas Aļaskā. Aļaskas pamatiedzīvotāju valodā vārds „Kyäni” (ka-ja-ni) nozīmē stipras iedarbības zāles. Kompānijas dibinātāji Diks un Geila Pauveli (Dick & Gayle Powell) atklāja savvaļas melleņu šķirnes, kas aug tikai Aļaskā. Vietējie iedzīvotāji šo ogu arī dēvēja par „Kyäni”. Turpat Pauveli iepazinās ar pētnieku, kurš pētīja vienas vietējās Aļaskas cilts dzīvi, un bija pārsteigts par viņu augsto veselības līmeni. Pētnieks atzīmēja, ka šīs cilts valodā neeksistē vārdi, kas apzīmētu sirds slimības, vēzi, diabētu un citas pasaulē izplatītās saslimšanas. Viņš bija pārliecināts, ka īpašais uzturs palīdzēja vietējiem iedzīvotājiem izturēt visas grūtības, kas ir saistītas ar bargiem dzīves apstākļiem dotajā klimatā.

Pētnieks atzīmēja, ka cilts iedzīvotāji regulāri lietoja ēdienā īpašu savvaļas melleņu šķirni, kas aug tikai Aļaskā, kā arī savvaļas laša gaļu.

Iedvesmoti ar vēlmi ienest šos ingredientus citu cilvēku uzturā, Pauveli dalījās ar savu stāstu ar Hensenu un Teiloru ģimenēm, un šo triju ģimeņu savienības rezultātā piedzima kompānija Kyäni.
Šodien kompānijas Kyäni produkcija ir pazīstama vairāk kā 63 valstīs, kompānijai ir vairāk kā 20 ofisi pa visu pasauli un miljoni pateicīgu un laimīgu patērētāju.

No paša sākuma vadība izvēlējās pašu pareizāko biznesa attīstības ceļu: liela nosaukumu daudzuma vietā tika izstrādāti tikai trīs efektīvi uztura bagātinātāji, kuri pierādīja savu labumu praksē un ir pieprasīti šodien visā pasaulē.
Augstvērtīgā kompānijas Kyäni produkcija ir izstrādāta uz jaunāko panākumu bāzes zinātnē par uzturu. Komplekss Kyäni™ Veselības Trijstūris (Kyäni Health Triangle™) sastāv no: Kyäni Sunrise™, Kyäni Sunset™ un Kyäni Nitro FX™. Izmantojot šo kompleksu, Jūs un Jūsu ģimene iegūs labumu no savvaļas melleņu augļiem, kas aug Aļaskā (vienā no ekoloģiski tīrākiem rajoniem pasaulē), tokotrienoliem (Е vitamīna pilnīga forma), taukskābēm Omega-3 un slāpekļa oksīda (NO). Visi šie komponenti viegli uzsūcas organismā, un to efektivitāti pierādīja laboratorisku pētījumu rezultāti, pētījumi uz dzīvniekiem un klīniski izmēģinājumi uz cilvēkiem, ko veica neatkarīgi eksperti. Uzziniet vairāk par Kyäni produkcijas efektivitāti!
Kyäni Sunrise™
Kyäni Sunrise ™ - tas ir dzerams (šķidrā veidā – tādējādi organisms to viegli un pilnībā uzsūc) bioloģiski aktīvs uztura bagātinātājs, kas satur savvaļas melleņu augļus, kuri aug Aļaskā un deviņas īpaši barojošas papildvielas no dažādiem augļiem un augiem. Bagātināts ar neaizstājamiem vitamīniem un mikroelementiem, un tā derīgās īpašības ir vispārpazīstams fakts.
9 cēloņi, lai lietotu Kyäni Sunrise™ :

 • Ļauj efektīvi uzveikt stresu
 • Atbalsta sirds veselību
 • Atbalsta imūno sistēmu
 • Stimulē veselīgu gremošanu
 • Uzlabo kustīgumu locītavas
 • Palīdz enerģijas atjaunošanā
 • Atbalsta kognitīvās funkcijas
 • Uzlabo domāšanas procesus
 • Nodrošina šūnu atjaunošanos
Kyäni Sunset™
Kyäni Sunset™ tā ir neaizstājama tokotrienola (vitamīna Е pilnīga forma) un Omega-3 kombinācija. Dotais produkts satur ekstraktu no Annantto (lat. -Bíxa orellána) sēklām (tokotrienola avots), un sekmē veselības uzlabojumu. Omega-3, kuru satur Kyäni Sunset™, iegūst no savvaļas sarkanā laša un citām Aļaskas savvaļas zivju sugām. Kā parādīja pētījumi, savvaļas zivis, kuras mīt Aļaskā, satur pašu tīrākā Omega-3 formu pasaulē. Un tikai Kyäni Sunset™ piedāvā šo divu īpaši vērtīgo uztura elementu unikālo savienojumu.
9 cēloņi, lai lietotu Kyäni Sunset™

 • Atbalsta sirds-asinsvadu sistēmas funkcionēšan
 • Sekmē holesterīna līmeņa regulēšanu
 • Sekmē iekaisumu novēršanu
 • Baro šūnu membrānas
 • Sekmē cukura līmeņa regulēšanu asinīs
 • Stimulē organisma imūnās sistēmas darbu
 • Uzlabo kognitīvās funkcijas
 • Uzlabo psihisko veselību
 • Uzlabo ādas un matu stāvokli
 
Kyäni Nitrofx™ - tas ir patentēts noni augļa koncentrāta maisījums, kurš paaugstina slāpekļa oksīda (NO) veidošanos cilvēka organismā. Dotais savienojums – pazīstams arī kā "dzīves molekula" - atjauno, aizsargā un atbalsta katras mūsu organisma molekulas dzīvības funkcijas. Zinātnieki - mediķi un fiziķi vairākkārt ir pētījuši slāpekļa oksīdu un ir publicējuši tūkstošiem zinātnisku rakstu, kuros pierāda tā efektivitāti un labumu veselībai.
9 cēloņi izvēlēties Kyäni Nitro FX™

 • Stimulē asins cirkulāciju
 • Palīdz samazināt iekaisums
 • Stimulē sirds darbu
 • Uzlabo seksuālo veselību *
 • Veicina kognitīvās funkcijas
 • Atbalsta imūno sistēmu
 • Veicina barības vielu uzsūkšanos
 • Paaugstina dzīves aktivitāti

   * lietojot vienlaicīgi ar L-Arginīnu, rezultāts ir fantastisks

keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, menopauze, menopause, klimakss, klimaktērijs, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem
eXTReMe Tracker
on-line.lv
Besucherzahler ukrain women
счетчик посещений
 
Nav farmakoloģiski medikamenti!

Kā kompleksi lietot Kyäni veselības Trijstūri:

Kyäni produkti ir radīti tādēļ, lai harmoniski papildinātu viens otru, un ikdienā nodrošināt Jūsu organismu ar visiem nepieciešamiem vitamīniem un minerāliem.

1: solis
No rīta, pirms izdzert Kyäni Sunrise, sākumā ieņemiet Kyäni NitroFX vai Nitro Xtreme. Tas sagatavos jūsu organismu īpaši efektīvai Kyäni Sunrise apgūšanai.

2: solis
Lai moži uzsāktu savu dienu, ieņemiet no rīta vienu paku Kyäni Sunrise. Kyäni Sunrise nodrošinās visai dienai Jūs ar visiem nepieciešamiem vitamīniem, mikroelementiem un antioksidantiem.

3: solis
Ieņemiet Kyäni NitroFX vai Nitro Xtreme pēc pusdienām, lai uzlādētu savu ķermeni ar papildus enerģiju.

4: solis
Iekams ieņemt Kyäni Sunset, ieņemiet vēlreiz Kyäni NitroFX vai Nitro Xtreme pirms vakariņām.

5: solis
Ieņemiet Kyäni Sunset trīs kapsulas pēc vakariņām, lai jaudīgie tokotrienoli un omega-3 taukskābes palīdzētu atjaunot jūsu organismu miega laikā.

Protams, ka var šos produktus lietos atsevišķi. Viss ir atkarīgs no mērķa, kādu jūs gribēsiet sasniegt. Bet kompleksā tie papildina viens otru un kompleksā ir lētāk!

Cenas (visas ir ražotāja cenas!):

Kyäni Sunrise™ (30 iepakojumi - mēnesim) - 59 eiro
Kyäni NitroFX™ (56 ml - mēnesim) - 62 eiro
Kyäni Sunset™ (90 kapsulas - mēnesim) - 48 eiro
Kyäni Nitro Xtreme™ (56 ml - mēnesim) - 83 eiro

Komplekss "Kyäni veselības Trijstūris " - tikai 145 eiro!


Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.

Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
Designed by Alex